Zenit Dizayn Size Özel Çözümler Sunar
444 45 03

Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam, Isıcamlı katlanır cam , eşikli ve eşiksiz sürgülü cam ,ısıcamlı eşikli ve eşiksiz sürgülü cam , ısıcamlı ve tek camlı giyotin cam hizmetleri vermekteyiz.

Balkonlar evin keyfi hali gelmiş durumda.Böyle olunca gerek kullanıcılar gerekse bu işi yapanlar rekabetle boğuşmakta.Yaptığımız işlerle size şıklık,kendimiz için imza atıyoruz.Cam balkonlarınız için bizi tercih edin.Size kesin çözümler için yardımcı olalım.

Son yılların en tercih edilen sistemlerinden cam balkon,kullanıcının isteğine uygun üretilip en üst düzey memnuniyet sağlıyor. Artık kapanıp kalmış evden bağımsız balkonların devrini kapattık.Gerek sürgülü,gerek katlanır,gerek sürgülü panel bir çok çeşitle balkonlar evin bir parçası haline geliyor.Kullanım alanlarınızı sizin isteğinize göre dizayn edecek bizden kalitelisi yok.

Yazları güneşin sıcaklığını isteyip,kışları soğuktan korunmak isteyenler için ideal bir ürün. Bu materyaller sayesinde göz zevkiniz hiç hiç bozulmayacak.Dört mevsim kahve keyfinin rahatlığını balkonunuzda yaşayacaksınız.Ne hava şartları ne dış etkenler balkon keyfinize engel olmasın.Kullanıcıları zengin içerikleri sayesinde etkileyecek bu sistemler tam size göre.Gürültüsüz,temiz,güvenli,korunaklı,estetik alanlarınızı birlikte oluşturalım. 

 

Balkonunuzun daha fonksiyonel kullanılmasını sağlayın hem de dekoratif bir güzellik katın.İmar mevzuatına uygunluğundan dolayı pratik bu sistemleri her alanda kullanabilirsiniz.Yaşam alanlarınızı biz yenileyelim,farkınızı yansıtalım.

İsteğinizde kapalı,istediğinizde açık,ferah ve rahat kullanımlı alanlar oluşturalım.Temizliği kolay,farklı ve size özel dizayn edilecek sistemlerimizde iddialıyız.

Kusursuz üretim,kusursuz ölçü ve kusursuz montaj sonrasında kusursuz bir mutluluk yaşatmak için kullanıcılarımıza biz burdayız..Hayallerinizi,bütçenizi,tarzınızı önemsiyor ve en iyisini sizin için yapıyoruz.

İspirli Cafe
Palmiye Cafe
Saltanat Kayığı
Marina Cafe
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Cam balkon sistemleri, açılır tavan sistemleri yada diğer hizmetlerimiz hakkında
bilgi almak için yada sorularınız için iletişim bilgilerimiz aşağıdadır.

Atatürk Bulvarı Karaköprü mh. no:436
Hisareyn / Gölcük / Kocaeli

info@zenitdizayn.com
muhasebe@zenitdizayn.com

Pazar KAPALI
Haftaiçi: 08.30 - 18.30

Telefon: 444 45 03

WhatsApp: 0530 773 30 78