Zenit Dizayn Size Özel Çözümler Sunar
444 45 03

Dekoratif Taş ve Tuğla Ürünleri

GERÇEK TAŞ DOKUSU

Taşlarının yüzeyleri ve dokuları, benzer ürünlerden üstün kılan en belirgin özelliklerden biridir. Her bir taş, üstün mühendislik teknolojileri ile birbirini tekrar etmeyen, benzersiz yüzeyler şeklinde özel yöntemlerle işleniyor ve kapladığı yüzeylere %100 doğal bir görünüm kazandırıyor.

 

DERZLERİ ÖZGÜRCE ŞEKİLLENDİRİN...

Taşlar arasındaki boşlukları istediğiniz kalınlıkta ve renkte doldurarak mekanınıza özel farklı efektler yaratabilirsiniz.

 

KÖŞELERDE MÜKEMMEL GÖRÜNÜM...

Kültür taşları ve tuğlaları tüm köşe kullanımları için özel çözümler üretir. Her modelin köşe taşı kendi dokusu ve renginde üretilerek görsel şölen daha da zenginleştirilir. Köşe taşının kullanımı daha gerçekçi bir görüntü vererek, yüzeyi kaplayan taşın ince tabakalar halinde değilde, bloklar halinde örüldüğü izlenimini yaratır.

 

DETAY ELEMANLARI İLE KUSURSUZ PROJELER

Projenizde gereksinim duyacağınız detay elemanlarını da üretiyor. Traverten ve mermer dokusundaki bu tamamlayıcı ürünler, kusursuz tasarımlar için en büyük yardımcılar.

 

TASARIM ÖZGÜRLÜĞÜ

Bir çok model ve renkte sizlere alternatif sunan  kültür taşlarından farklı harmanlar yaratıp özgürce benzersiz tasarımlar yapabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Cam balkon sistemleri, açılır tavan sistemleri yada diğer hizmetlerimiz hakkında
bilgi almak için yada sorularınız için iletişim bilgilerimiz aşağıdadır.

Atatürk Bulvarı Karaköprü mh. no:436
Hisareyn / Gölcük / Kocaeli

info@zenitdizayn.com
muhasebe@zenitdizayn.com

Pazar KAPALI
Haftaiçi: 08.30 - 18.30

Telefon: 444 45 03

WhatsApp: 0530 773 30 78